Ön Bilgilendirme

Değerli Danışanım,

Sizinle bir danışmanlık sürecine girmeden önce süreçle ilgili bazı bilgilendirmelerden, ilkelerden ve birlikte uymamız gereken bazı kurallardan söz etmek istiyorum. 

 

  • Alacağınız danışmanlık hizmetlerinde gizlilik esastır. Seans dahilinde yapılan çalışmalar hakkında - danışanın güvenliğini tehlikeye sokan durumlar hariç - üçüncü kişilere bilgi verilmez. 
  • Seanslar 60dk sürmektedir. Randevu saatinizden 10dk önce merkezimizde olmanız beklenir. Belirtilen randevu saatinden daha erken ya da daha geç gelişler çalışma düzenimi etkilemektedir. 
  • Geç kaldığınız oturumlarda süre uzatılmaz, o oturum zamanında sonlandırılır. Tarafımdan kaynaklanan gecikmeler, oturum sonuna eklenerek telafi edilir. 
  • Randevu saatinizi 24 saatten daha az süre kala yaptığınız iptallerde, o seans saati size ayrıldığı için ücreti talep edilir. Tarafımdan yapılan iptallerde o randevu ileri bir tarihe alınarak ücret alınmadan telafi edilir.
  • Öncelikle randevu saatlerine uymak danışanın sorumluluğundadır. Alınan randevular karşılıklı verilmiş bir söz olarak kabul edilir. Bununla birlikte randevu saatiniz 24 veya 48 saat öncesinde asistanım tarafından size hatırlatılır. Randevunuza katılıp katılamayacağınızla ilgili bu hatırlatmalara dönüş yapmanız beklenir. Dönüş yapmadığınız takdirde o randevuya katılmayacağınız düşünülür ve randevu iptal edilir.
  • İki seans üst üste randevusuna herhangi bir gerekçe olmadan gelmeyen danışanın süreci sonlandırılır. 
  • Sistemik yaklaşım temelli kişisel gelişim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Alacağınız hizmet herhangi bir hastalık tanısı koyma ve bu hastalığı tedavi etme süreci değildir. 

 

Adres: Hoşnudiye Mh. İsmet İnönü 1 Cd. No: 65-1 ESKİŞEHİR

Telefon: 

GSM: 0 507 203 85 75

E-posta: info@pdserkanyildirim.com

Serkan Yıldırım - DoktorTakvimi.com

Eskişehir Web Tasarım