Sistemik Süpervizyon

Süpervizyon
Süpervizyon, mesleki çalışmaların üstesinden gelme ve kalite gelişimine hizmet eder. Süpervizörün dış perspektifi, mesleki durumun farklı bakış açılarından yansıtılmasını, birlikte yeni çözüm yolları arayışını ve bunların doğrudan mesleki uygulamaya aktarılmasını sağlar.
Çeşitli terapötik  eğitimim ve farklı sosyal kurumlarla çalışma deneyimlerimin yanı sıra bireyler ve takımlar çalışmalarım, süpervizör  kimliğim için iyi  bir temel oluşturuyor.


Takım Süpervizyonu
Takımlardaki krizler ve çatışmalarda süpervizör, iş ortamını ve iş doyumunu iyileştirmek ve iş süreçlerini daha pürüzsüz hale getirmek için takım içindeki işbirliğini güçlendirip, karmaşanın çözülmesinde katkıda bulunabilir.
Burada her. bir takım üyesinin biricikliğini ve becerilerini takdir ederek bunları ortak çalışma süreçleri için kullanılabilir hale getirmek özel bir öneme sahiptir. Takım süpervizyonunda, farklılıkları entegre etmeye yardımcı olan bir danışmanlık konseptini tercih etmiş oluyorsunuz.
Ortak çalışmalarınızı daha tatmin edici ve başarılı olarak algılayabilmeniz için karşılıklı görüşmelerinize ılımlı bir çerçeve sunuyorum.


Vaka Süpervizyonu
Vaka süpervizyonu ile takımınızda ortak mesleki standartları geliştirebilirsiniz. Buna ek olarak, danışan/hastanız ile çalışma konusunda kişisel becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Vaka süpervizyonu size, çalışma sürecinde kendinizi yansıtmak ve vaka sürecini şekillendirmede  bir sonraki adımları geliştirmek için bir çerçeve sunar. Süpervizyon sorunlu bir hedef kitle ya da karmaşık bir vaka tasarımı ile karşı karşıya olduğunuz her durumda bakış açınızı genişletmek ve yeni perspektifler geliştirmek için verimli bir süreç olacaktır.  

Süpervizyon Hizmetleri

  • Bireysel Süpervizyon
  • Takım Süpervizyonu
  • Yönetim Süpervizyonu
  • Grup Süpervizyonu
  • Organizasyon süpervizyonu
  • Vaka Süpervizyonu (Psikolojik Danışmanlara, Terapistlere, Aile Danışmanlarına, Psikologlara Yönelik)

Adres: Hoşnudiye Mh. İsmet İnönü 1 Cd. No: 65-1 ESKİŞEHİR

Telefon: 

GSM: 0 507 203 85 75

E-posta: info@pdserkanyildirim.com

Serkan Yıldırım - DoktorTakvimi.com

Eskişehir Web Tasarım